Časté dotazy

Komu účastí na akci pomůžu?

Výtěžek z akce putuje na útulky, které před každou akcí pečlivě vybíráme a prověřujeme. V každém městě vybíráme lokální útulky, které nejsou městské. Vidíme v tom i příležitost, že se lidé osobně seznámí s lidmi, kteří útulek provozují, poznají se. Po darování peněz si zjišťujeme, jak byly peníze z naší akce použity.

Kdy se mohu registrovat?

Registrace probíhá na místě hodinu před startem běhu. Startovné 100 Kč se hází do zapečetěných kasiček a dostanete od nás jako poděkování malý dárek. Kasičky následující den odneseme na úřad, kde je otevřeme, spočítáme, provedeme zápis a přepošleme z našeho transparentního účtu útulkům.

Můžu na akci dorazit, i když nepoběžím?

Stoprocentně! Bude pěší úsek pro ty, co své tretry pověsili na hřebík, můžete vyfotit své kamarády při běhu, projít se a užijeme si společně doprovodný program.

Kdy akce začíná?

Začínáme vždy hodinu před během, abychom se v pohodě sešli, vybrali od Vás příspěvek, rozdali Vám malý dárek a vy máte možnost se vyfotit s naším maskotem. Ve většině měst jsme se sešli ve 14 hodin, od 14h45 začíná rozcvička, protáhnutí a v 15h společně vyběhneme. Ale tohle se vždy dozvíte před každou akcí.

Je po běhu nějaká afterparty?

Snažíme se po vystoupení připravit krátký program jako ukázku agility, dogdancingu, prezentace útulků, abychom spolu ještě chvíli byli. V Praze nám zazpívali Michal Malátný z Chinaski, Petra Černocká, Pavel Callta, Milan Peroutka, Jindra Polák ze skupiny Jelen, přišli nás podpořit herci Patricie Solaříková, Iva Huttnerová, Olga Plojharová, za sportovce olympijský vítěz David Svoboda, Kristýna Kolocová.

Můžu běžet s kočárkem a s dětmi?

Budeme jenom rádi! Je to den pro celou rodinu. Děti mohou jet v kočárku, na tříkolce, kole, běžet. Za menší děti se startovné / příspěvek platit nemusí.

Můžu si vzít s sebou psa či jiného domácího mazlíčka?

Musíte. Váš čtyřnohý přítel je přece ten, proč tuhle akci děláme, tak ať nezůstane doma a nečeká na Vás. Promyslete jen, jestli snese okolo sebe víc psích kámošů a vy si akci s ním užijete.

Zvládnu běh?

Úplně v klidu. Nejedná se o měřený závod, ale o zábavu. Cílem je si akci užít, proběhnout se s kamarády, svými dětmi, psy a tempo, které si zvolíte, je na Vás.

Nenašel jsi odpověď na svou otázku? Napiš nám na info@behproutulky.cz.

Sdílení: